Nově přidané knihy

Nové knihy přidáváme většinou 2x týdně.

Seznam mrtvých - Jennifer L. Armentrout
 
Dívčí thriller popisující příběh sedmnáctileté dívky, kterou se kdosi pokusí zavraždit. Rázem se tak dostává do okruhu potenciálních obětí, jimiž se stávají i některé její spolužačky.
Neohlížej se - Jennifer L. Armentrout
 
Dívčí román americké autorky s nádechem psychothrilleru rozvíjí motiv ztráty paměti, která pro hrdinku znamená temnou minulost i šanci začít znova.
Ledové srdce - Tami Hoag
 
Páté pokračování volné řady napínavých zlověstných detektivních thrillerů ze série Kovac/Lisková. Atraktivní reportérka Dana uniká ze spárů sériového vraha, aby se při návratu do normálního života pokusila vyřešit jeden starší kriminální případ.
Slepota - José Saramago
 
Napínavý katastrofický román nositele Nobelovy ceny o epidemii náhlé slepoty je zároveň působivou alegorií zaslepenosti v přeneseném smyslu slova.
Já, Poutník - Terry Hayes
 
Špionážně kriminální thriller. Bývalý elitní tajný agent pomáhá newyorské policii vyřešit případ podivné a zřejmě dokonale spáchané vraždy.
Čas mezi šitím - María Dueñas
 
Poutavý román přináší strhující příběh nevšední ženy, která překročí předurčenost obyčejného života a díky své odvaze se vypracuje v módním průmyslu a později se stane i platnou tajnou agentkou Spojenců za druhé světové války.
Zbytečná oběť - John Camp
 
Román ze série případů vyšetřovatele Lucase Davenporta, jehož žena se tentokrát stane důležitou svědkyní a tím i vrcholně ohroženou osobou.
Ukradená oběť - John Camp
 
Další kniha detektivní série s hlavním vyšetřovatelem Lucasem Davenportem se odehrává v Minneapolisu.
Zákon mužů - Maurice Druon
 
Čtvrtá část sedmidílného historického cyklu z francouzských dějin, vypovídajícího o vládnoucí dynastii Kapetovců, zahrnuje období regenství v roce 1316.
Zločiny a tresty středověku - Alena Ovčačíková
 
Vybrané kriminální příběhy. Odehrály se v letech 1530 - 1630 na Pardubicku a Táborsku. Jsou zaznamenány v takzvaných Smolných knihách, které popisují zločin, osobu podezřelého a motiv činu, pokud byl odhalen. Jsou záznamem výslechu obviněného v mučírně, zachycují jeho výpověď před mučením a po mučení. V některých pasážích jsou zapsány doslovné odpovědi vyslýchaných na otázky vyšetřujícího.

%d blogerům se to líbí: