Váš kluk prostitut?

Váš kluk prostitut?

Obálka knihy
Rubrika:
Štítky: , ,
Zkušený publicista, scenárista a režisér Cyril Valšík se v letech 1992-2002 pustil do odkrývání tématu prostituce nezletilých chlapců v Česku. Výsledkem je mimořádně silná a čtivá próza postavená na tvrdých faktech. Dramatické, často tragické příběhy dětí nejen ze sociálně slabých vrstev jsou popsány s filmařskou dynamikou, autor při zobrazování tohoto smutného i odpudivého světa hovoří jazykem mladých prostitutů a nekompromisně zobrazuje i samotné sexuální služby.

Kniha zabývající se problematikou sexuálních menšin – LGBT. Dost drsné čtení o mladých, často nezletilých chlapcích (ne vždy se jedna o gaye), kteří prodávají své tělo homosexuálům.

Cyril Valšík hovořil s řadou těchto mladých mužů a převyprávěl jejich osudy a zkušenosti. Osudy všech aktérů se v knize vzájemně prolínají a zobrazují jejich citovou prázdnotu, nevyzrálost a stálou nedospělost. Autor při zobrazování tohoto smutného i odpudivého světa hovoří jazykem mladých prostitutů a nekompromisně zobrazuje i samotné sexuální služby.

Než začnete číst