Kámasútra pro gaye

Kámasútra pro gaye

Kámasútra pro gaye
Format: e-Kniha
Rubrika:
Štítky: , ,
Techniky milování pro gaye podle původní indické učebnice lásky upravené pro současnou dobu.

Z kámasútry přebíráme to, co je vlastní lidské podstatě – touhu po lásce, sexu a pohlavním uspokojení. KÁMASÚTRA PRO GAYE, zcela ojedinělá publikace, je průvodcem sexuálním životem moderních gayů. Popisuje provozování a zdokonalování milostných praktik mezi muži s cílem potlačit zbytky pocitů viny, hanby či sebenenávisti, které dosud mnohé gaye ovládají. Kámasútra je povzbuzuje, aby se zušlechťovali učením a vzájemným poznáním pomocí lásky. Podporuje lásku a sex, rozkoš a citovost i sexuální hrátky. To vše při vzájemné úctě partnerů, aby se zdokonalovali nejen v sexuálních milostných technikách, ale i při hledání životního štěstí.

Kámasútra pro gaye je doprovázena historickými kresbami staré Indie, Číny, Řecka či Říma. Včetně vkusných soudobých grafik.


Nahlédnutí do intimního života homosexuálů mnohé lidi asi popudí. A přesto se o ně Gay iniciativa s Ottovým nakladatelstvím pokusila vydáním českého překladu Kámasútry pro gaye. Jde o volnou inspiraci staroindickou knihou o sexualitě. (iDnes.cz 24.10.2002 – Gayové mají Kámasútru)